بررسی هدفون انکر لیبرتی ایر ۲؛ عالی برای گوشی‌های اندرویدی

یکی از مهم‌ترین مزایای هدفون‌های انکر این است که در جعبه‌های آن‌ها می‌توانید لوازم جانبی متعدد و مفیدی را پیدا کنید. به عنوان مثال برای این هدفون، یعنی انکر ساوندکور لیبرتی ایر ۲ می‌توانیم به ۶ جفت سری سیلیکونی، کابل و کیس شارژ و دو وسیله شبیه گوش پاک‌کن برای پاک کردن هدفون اشاره کنیم.  کیس شارژ این هدفون طراحی بسیار جذابی دارد و اصلا اثر انگشت را جذب نمی‌کند. البته بخش داخلی کیس می توانست طراحی بهتری داشته باشد ولی در کل این ضعف چندان مهم نیست. در بخش پایینی این کیس شاهد یک دکمه هستیم که در صورت فشار دادن بر آن، می‌توانید مقدار شارژ باقی‌مانده را ببینید.

اگرچه این هدفون به خوبی در گوش قرار می‌گیرد، اما اگر تحرک از یک میزان بیشتر شود، به احتمال زیاد از گوش می‌افتد. به همین خاطر اگر برای دویدن دنبال یک هدفون بی‌سیم هستید، انکر لیبرتی ایر ۲ احتمالا گزینه‌ی مناسبی برای شما نخواهد بود. برای کنترل هدفون‌ها هم از طریق پنل لمسی می‌توانید چنین کاری را انجام دهید و در این زمینه عملکرد بسیار خوبی دارد.

این هدفون قابلیت نویز کنسلینگ ندارد ولی زمانی که در گوش قرار می‌گیرد، تا حد زیادی صدای محیط را حذف می‌کند و احتمالا از عملکرد آن راضی خواهید بود. یکی از ضعف‌های انکر لیبرتی ایر ۲ این است که هنگام اتصال به گوشی و زمانی که آهنگی در حال پخش نیست، یک نویز بسیار کمی پخش می‌شود و اگر در این زمینه حساسیت زیادی دارید، احتمالا این موضوع شما را اذیت می‌کند.

انکر برای این هدفون از ۴ میکروفون استفاده کرده که در کل کیفیت خوبی را برای مکالمه ارائه می‌کنند. اما در نهایت این هدفون وظیفه‌ی اصلی خود یعنی پخش صدا را به خوبی انجام می‌دهد. به نظر می‌رسد کیفیت صدا تا حد ۷۰ درصد بسیار خوب است اما بیشتر از آن با کمی افت در کیفیت روبرو می‌شوید. عمر باتری این هدفون ۷ ساعت است که در صورت استفاده از کیس، عمر باتری به ۲۸ ساعت هم می‌رسد. همچنین نباید پشتیبانی این کیس از شارژ بی‌سیم را از قلم بیندازیم. از دیگر ضعف‌های این هدفون می‌توانیم به عدم قطعی صدا هنگام بیرون آوردن هدفون از گوش اشاره کنیم که البته این موضوع برای بسیاری از کاربران اهمیت زیادی ندارد.

هدفون بی‌سیم انکر لیبرتی ایر ۲ را می‌توانید همین حالا با قیمتی در حدود ۲ میلیون تومان از فروشگاه دیجی‌کالا خریداری کنید. برای آشنایی بیشتر با هدفون، پی بردن به نقاط قوت و ضعف و ارزش خرید آن از شما دعوت می‌کنیم که این ویدیو را تماشا کنید.

فهرست